Projekt Zdrowie Łęczna
Umów się na wizytę

Placówki

Absolwentka żywienia w zdrowiu i chorobie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tytuł magistra uzyskała w 2013r. Ciągle żądna wiedzy ambitnie pogłębia ją na licznych kursach i ogólnopolskich konferencjach. Obecnie kontynuuje swoją edukację na kierunku psychodietetyka, aby jeszcze mocniej zmotywować swoich pacjentów do walki z nadwagą i otyłością. „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” Konfucjusz – to jej życiowe motto. Nie zmieniłaby swojej pracy na żadną inną, spełnianie marzeń o zdrowiu i szczupłej sylwetce jest jej największym wynagrodzeniem i dodaje jej skrzydeł. Kocha jeść dzięki czemu rozumie swoich pacjentów w walce z kilogramami. Miłośniczka biegania, szczególnie zimą.

“Pani Dietetyk świetnie dobiera dietę dla każdego Pacjenta!!! Potrafi genialnie zmotywować do pracy nad sobą, a przy tym jest fantastyczną pogodną inspirującą osobą!!! “

Anna

„Dieta stworzona przez panią Małgorzatę pozwoliła zrzucić 5kg bez żadnych wyrzeczeń i dodatkowych godzin na siłowni. Można dużo schudnąć jedząc 5 bardzo smacznych posiłków dziennie:) Dziękuje bardzo za pomoc! ”

Michał

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy